De Hulpdienst is er op woensdag, donderdag en vrijdag!
Sympathiseer je met de SP? Lid worden is nog veel beter. Mee denken, mee doen, mee winnen. Je ontvangt het SP-nieuwsblad de Tribune, je kunt gratis, snel en reclamevrij internetten via tomaatnet en je ontvangt een welkomstgeschenk. Steun de SP en sluit je nu aan!
07-01-2008 •
De huren zijn de laatste jaren met 22% gestegen. De wachtlijsten voor starters zijn langer dan tien jaar. En het aantal betaalbare woningen neemt elk jaar verder af. Kortom: In Leiden is de woningnood terug.
Daarom presenteert de Leidse SP op donderdag 17 januari in het Leidse Volkshuis haar ‘Sociale Woonvisie’.
Daarin staat de antwoorden van de SP op de nieuwe woningnood. De sleutelwoorden zijn betaalbare woningbouw, hoogwaardige renovatie en meer rechten voor bewoners. De klassieke mythe van het scheefwonen wordt ontmaskerd. De mens moet weer centraal staan en niet het marktdenken.
Alle geïnteresseerden zijn welkom. Na de presentatie is er ruim gelegenheid om in discussie te gaan met onder andere SP-Tweede Kamerlid Paulus Jansen (SP).
De presentatie begint om 20.00 uur, inloop vanaf 19.30 uur, in de X-Salon van het Leidse Volkshuis, Apothekersdijk 33A.
Shortlink voor dit bericht: http://sp.nl/9nh7l