h

4 juni: een nieuwe koers voor Europa!

10 mei 2009

4 juni: een nieuwe koers voor Europa!

Afgelopen zaterdag was de aftrap van de SP-campagne voor de Europese verkiezingen in Leiden. Er valt echt wat te kiezen op 4 juni. Wilt u minder Brussel? Denkt u links? Dan is er maar één keus mogelijk, en dat is de SP! Zie ook www.minderbrussel.nl.

Aftrap op markt

De aftrap in Leiden vond plaats op de markt in het centrum van Leiden. Er was veel interesse voor het verkiezingsprogramma, en er waren veel vragen over de standpunten van de SP. Ook werden veel handtekeningen opgehaald tegen de uitverkoop van NUON.


het was erg druk bij de kraam


er waren ook enkele vervaarlijke vikingen van Vattenfall aanwezig. Deze kon veilig gefotografeerd worden, omdat hij stond te telefoneren

Andere koers in Nederland en Europa

De SP wil de regenten in Nederland laten weten dat ze moeten luisteren naar Nederland, als 61,6% van de mensen zegt géén Europese grondwet te willen. En dat we genoeg hebben van alle bemoeizucht en onzinnige regeltjes. Dat we niet nog meer beslissingsbevoegdheid willen afgeven aan een club, die voornamelijk de belangen van de de grote internationale bedrijven dient.

En we willen in Europa laten horen dat het afgelopen is met de neoliberale koers, met de uitverkoop van de samenleving, de schaalvergrotingen, en het grote graaien. Europa heeft met die koers de kredietcrisis voor een belangrijk deel veroorzaakt. De tijd van die oude politiek is voorbij. Het is tijd voor een nieuwe koers!

En voor die nieuwe koers moet u bij de SP zijn. De SP is de enige linkse partij die eurokritisch is.


het politieke landschap volgens www.kieskompas.nl

Deze verkiezing is dus echt belangrijk. Wij roepen u dan ook dringend op om in elk geval te komen stemmen. Maar ook, om andere mensen in uw omgeving ervan te overtuigen dat een nieuwe koers in Europa én in Nederland nodig is!

Bezoek ook www.minderbrussel.nl

U bent hier