h

POLITIEK CAFÉ SP LEIDEN: Maak het vervoer openbaar

11 oktober 2023

POLITIEK CAFÉ SP LEIDEN: Maak het vervoer openbaar

Echt openbaar vervoer is publiek, gratis en toegankelijk. Dat is de inzet van de SP.

Ondertussen doet de SP-fractie in de Staten van Zuid-Holland een breed onderzoek naar de ervaringen van de inwoners met het OV. Onderzoeksmedewerker Anne-Marie Mineur en fractievoorzitter Lies van Aelst komen erover vertellen en gaan graag met ons in gesprek.

Pak de vervuilers aan!

Mega-vervuiler Chemours moet dicht en er moet een totaalverbod op PFAS komen. Dat is de inzet van de SP. Dankzij voorstellen en moties van de fractie in Zuid-Holland worden er stappen gezet in de aanpak van Chemours. Ook over milieubeleid en de aanpak van vervuilers, zoals de stichting van een ‘opruimfonds’, gaan Lies van Aelst en Anne-Marie Mineur graag met ons in gesprek.

Vrijdag 27 oktober 20.00 uur; inloop 19.30 uur

SP Leiden, Marnixstraat 18, Leiden

Iedereen welkom!

Reactie toevoegen

U bent hier

De SP gebruikt cookies om het bezoek aan onze sites te meten. Deze gebruiken geen persoonsgegevens. Alleen als je toestemming geeft gebruiken we daarnaast cookies en scripts om advertenties af te stemmen op jouw interesses. Dan verwerken we wel persoonlijke gegevens over je bezoek. Meer informatie vind je op onze privacy pagina.